درباره ما

شرکت لاوان ارتباط  در سال ۱۳۷۹ با هدف اشاعه فرهنگ انفورماتیکی کشور درزمینه ارائه مشاوره، خدمات طراحی،پیاده سازی، نظارت و پشتیبانی مراکز داده و زیرساخت های شبکه های کامپیوتری ساخت یافته فعالیت، خود را آغاز کرده است. در راستای تحقق این اهداف شرکت لاوان ارتباط در سه حوزه ذیل اقدام به ارائه خدمات نموده است:

طراحی و اجرای شبکه های ساخت یافته و مراکز   داده.

تولید ملزومات مورد نیاز شبکه و زیر ساخت های آن در صنعت ICT کشور.

تامیین تجهیزات پسیو با کیفیت بسیار بالا از شرکت معتبر اروپایی R&M سوئیس.

شرکت لاوان ارتباط با دراختیارداشتن دانش فنی و آگاهی از استانداردها و همچنین داشتن محصولاتی مطابق  با انواع استانداردهای روز دنیا شامل ۵۶۸ ISO11801 , EIA/TIA به ارائه خدمات نصب و راه اندازی زیرساخت های شبکه میپردازد. لاوان ارتباط پس از تحقیقات گسترده جهت تامین تجهیزات شبکه ای درنهایت برند R&M را به عنوان بهترین برند اروپایی شناسایی کرده و اقدام به واردکردن محصولات این شرکت نمود. این برند در تولید محصولات خود از آخرین تکنولوژی های روزدنیا استفاده کرده و محصولاتش را با ضمانت های ۲۵ ساله ارائه می نماید.

 • بیانیه ماموریت

  لاوان ارتباط به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات زیرساختاری پسیو شبکه، درابتدا رضایت مشتریان را سرلوحه تمامی فعالیت هایش قرار داده است. به دنبال افزایش رضایت مشتریان و مشتری مداری در شرکت لاوان، ما همواره به دنبال ایده ها و راهکارهای نو در تمامی زمینه های تخصصی مربوط به خودمان هستیم  تا با ایجاد مزیت رقابتی در ارائه خدمات، بهترین تولید کننده وارائه دهنده باشیم. حضور در بازارهای جهانی هم یکی ازماموریت ها واهداف مهم شرکت لاوان ارتباط می باشد که در راستای آن فعالیت های بسیاری صورت گرفته است. (بیشتر بخوانید: ارتقاء سطح کیفی و کمی صنعت ICT  و تبعیت از استاداردهای روز دنیا، هم درحوزه ماموریت های لاوان قرار دارد)

 • خط مشی مدیریت

  در سال ۱۳۷۹ جهت اشاعه فرهنگ انفورماتیکی با توجه به سرعت رشد روز افزون تکنولوژی نوین پا  به عرصه وجود نهادیم و  محوریت فعالیت خود را مشاوره ، طراحی ، نظارت، پشتیبانی ،  پیاده سازی و اجرای شبکه های کامپیوتری ، مراکز داده به طور اخص و صنعت ICT  به طور اعم  قرار دادیم  و با  بهره گیری از تجارب علمی ،عملی و سیستم های نوین مدیریتی و بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب توانسته ایم پروژه های متعدد و متنوعی را با موفقیت به اتمام برسانیم.

  همچنین  با در اختیار داشتن دانش فنی  وآ گاهی از استاندارد های روز و بهره گیری از امکانات و تجهیزات و دستگاهها ی پیشرفته در سطح وسیع به انجام پروژه های شبکه  کامپیوتری و مراکز داده  در سازمان ها ، موسسات مالی ، بانکها ،مراکز صنعتی   و  …. مشغول به فعالیت می باشیم.  عضو سازمان نظام صنفی رایانه تهران و  دارای گواهی رتبه بندی احراز صلاحیت شرکتهای انفورماتیکی با رتبه  ۲ شبکه های داده  از شورای عالی انفورماتیک می باشیم.

  در راستای شکوفایی اقتصاد کشور و به منظور جلب رضایت مشتریان خود ، با ایجاد شرایطی مطلوب مبتنی بر نظم ، خلاقیت ، توانمندی و امنیت شغلی کارکنان ، ارتقاء سطح کیفی و کمی صنعت ICT   و  حضور در بازار های جهانی  را در دستور کار خود قرار داده ، بدین منظور مدیریت شرکت خود را متعهد به رعایت قوانین ، مقررات و بهبود مستمر و  اثر بخشی مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد  ISO 9001:2008      دانسته  و  به منظور دستیابی  به این هدف  خط مشی سال های بعد خود را تعیین نموده  است در  راستای   اهداف  متعالی   فرهنگی  و  اجتماعی    کشور   و  همراه   با   پیشرفت سریع تکنولوژی ما همچنان در کنار شما هستیم.

 • ارزش های مشترک

  ارزش های شرکت لاوان از دید مشتری گذاشته می شود.  همواره لاوان به دنبال کسب رضایت مشتریان بوده است و به همین فعالیت هایش بر مبنای ارزش آفرینی برای مشتری است.  (ادامه بیشتر بخوانید:  بر این اساس ارزش های لاوان ارتباط را می توانیم شامل موارد زیر بدانیم. ارتقاء فرهنگ نوآوری، بهبود مستمر، کارتیمی، توسعه پایدار،مشتری مداری، حضور فعال در مراسم علمی  وارائه راهکارهای نو در حوزه های فناوری اطلاعات و صنعت ICT هم همواره یکی از موارد مهم در شرکت لاوان ارتباط می باشد)

 • مسئولیت های اجتماعی

  شرکت لاوان ارتباط یکی ازاعضای تاثیر گذار جامعه فناوری اطلاعات در کشور بوده و هست. لذا ما همواره بر تعهد خود به تمام اعضای جامعه  پایبند هستیم و از آنجایی که لاوان ارتباط همواره با پروژه های عظیم وحساس درابعاد گسترده رو به رو بوده است، احترام به محیط زیست هم در راس کارهای ما قرار دارد ، محافظت از منابع طبیعی و اجرا پروژه ها حور محول Green IT از موضوعات مهم در فعالیت های اجرایی لاوان می باشد. تیم اجرایی لاوان هم همواره سعی دارد در تمامی مراحل اجرای پروژه ها این نکات را با شرکت های متقاضی یادآوری نماید  و  این مسئولیت خطیر را به نحو احسنت به مرحله اجرا برساند.